KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7843167

nr 784 3167

Akvarell

Okänd konstnär, signerad, motivets mått: 97x31

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 22 oktober 2012
kl 17:47:09